Satışa Sunulan Ürünler Kataloğu

..:Sensee Dikimevi ve Aksesuar:..
Kasım'ın 14'ü bugün. Siparişlerin alınması ve hızla dikilip adreslere postalanması işlemleri devam ediyor. Bunun haricinde elimizdeki hazır ürünler ve fiyatları hakkında kataloğum günceldir. Sitenin sağ sütununda en baştaki banner a tıklayarak, ulaşabilirsiniz. ^^ ya daaa BURAYA TIKLAYIN!GÜNCELLEME: Bugün 10.12.2013 ve 2 yıl 3 ay önce hazırladığım aşağıdaki cici katalog listesini silmeye kıyamadım. yukarıya güncel katalog linkini koyup fiyatlarını sildim sadece~ İlginize teşekkür ederim *-*

DEATH NOTE:
Defter 120 yapraktır.
Defterin tamamı ve kapakların içleri siyah fon kartonu kaplı, ayrıca yine kapak içlerinde Death Note How to Use İt sayfalarının orijinali ve türkçeleri yapıştırılmıştır.
Fiyatı:Naruto Head Band:
(Naruto Alın Bantları)
110 cm uzunluk 7 cm ene sahip, siyah trikotondan bağlar ile üzerine zımbalanmış 5X10 cm çinko metalinden plaka. Bütün Naruto Köylerinin amblemleri ve çeşitli bağlar sipariş edilebilirsiniz.
Fiyatı:Ahşap Kunai:
Ürün ahşap bir bıçak gövdesi ve buna saplanmış çelik bir saptan ibarettir. Uzunluğu 22 cm dir. Sapına istenilen renkte ip sarılabilir, zincir eklenebilir.
Fiyatı: Teki:


"L" Baskılı Tşört:
Medium beden siyah renkli, "Anime" etiketli siyah beyaz baskılı tşört tek başına elimde örnek olarak bulunuyor. Devamını satın alacağımız dükkan taşınıp gittiğinden bu numuneyi de satışa sunuyorum.
Fiyatı:


Urahara Şapkası:
Ürün desenleri boyanarak yapılan standart boy bir şapkadır.
Fiyatı:Kedi Kulakları ve Takımları:
Sentetik kürkten üretilen bu ürünlerin kahverengi, beyaz, gümüş ve pembe peluş çeşitleri yapılmaktadır. Metal bir taca sabitlenen kulaklar, istenirse aynı kürkten takımı ile set halinde de satışa sunulmaktadır.
Fiyat:


Anime Baskılı Cüzdanlar:
Cüzdanlardan elimde 2 büyük boy, 3 de küçük boy bulunuyor. (Aslına bakarsanız hiç de satasım yok!) Neysem, bu ürün çift gözlü fermuarlı sağlam cüzdanlar üzerine basılmış, Chobits, Oh My Godness! vb. karakterler bulunan cüzdanlardır.
Küçüklerin Fiyatı:


Naruto Ninja Ayakkabıları:
Naruto'da bütün karakterlerin giydiği o siyah burnu kesik, topuk üstünden cırtcırtlanarak giyilen "Shinobi Kutsu" dur efendim. Siyah Gabardin ve kaliteli terlik tabanlarından üretilmektedir.
Fiyatı:


Asuma Mendili:
Mendil gri üçgen bir kumaşın üzerine işlenmiş desenden ibarettir.
Fiyatı:Diğer Projeler:
Her türlü kostüm, aksesuar, takı, şapka, ayakkabı, eldiven, flar, mendil ve cospay plan taslakları için yine bana yani Sensee Dikimevi ve Aksesuar'a sipariş verebilirsiniz. Lütfen siparişleriniz için facebook mesaj panolarından veya Hakkımda sekmesindeki e-posta adresini kullanınız. Lütfen merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz varsa çekinmeyiniz.

İyi günler dilerim~